Deșeuri #10. Gunoaie aruncate pe strada Liliacului
Deschis    Înregistrat    Informat Departamentul Tehnic    În lucru    Închis   
Detalii

 Categorie: Deșeuri
 Adăugat: cu 3 ani în urmă
  Număr înregistrare: 010
  Dată înregistrare: 05-04-2017
 Vizualizări: 830
 Adresă: Strada Liliacului, Drajna de Sus 107190, România
 Latitudine: 45.242406443113666
 Longitudine: 26.074273991584732

Descriere

Aș dori să arăt o fotografie cu noi gunoaie aruncate!!! De-abia a fost făcută curățenia de primăvară de către primărie iar unii cetățeni deja au început să facă iar dezastru

Imagini

Strada Liliacului, Drajna de Sus 107190, România

Location

Deschis

Sesizare adăugată în categoria Deșeuri

cu 2 ani în urmă
Location

Înregistrat

Scris de: Administrator

Sesizare înregistrată

cu 2 ani în urmă
Location

Informat Departamentul Tehnic

Scris de: Administrator

Informat departamentul tehnic.

cu 2 ani în urmă
Location

Închis

Scris de: Administrator

Sesizare rezolvată.

cu 2 ani în urmă