Sugestii #11. Șanțuri
Deschis    Înregistrat    Informat Departamentul Tehnic    În lucru    Închis   
Detalii

 Categorie: Sugestii
  Adăugat: acum un an
  Scris de: Invitat   Număr înregistrare: 011
  Dată înregistrare: 06-06-2017
 Vizualizări: 701
 Latitudine: 45.215798000000000 Longitudine: 26.049194299999954

Descriere

Dragi consilieri, Va multumim pentru ca sunteti foarte responsabili si aveti grija de comuna noastra si va plimbati toata ziua fara sa vedeti ca pe partea dreapta ( spre Valeni) de la Began pana la Voinoiu, toata lumea are scurgerea apei menajere ( LĂTURI) in santurile care nici nu exista in cele mai multe dintre cazuri)iar multe persoane dau bani grei pentru a-si goli fosele septice-haznalele) si totodata fiti uniti si mergeti la domnul *cuvant cenzurat* si ajutati-l sa faca santul, ca dumnealui nu prea are timp, ca umbla prin toata comuna cu "cadouri electorale". Scoateti angajatii din primarie si macar acum, cand se aproprie Pastele, faceti curatenie in toata comuna pentru ca arata deplorabil: gunoaie, tevi de apa sparte-noroi, iluminatul stradal e la pamanat. Unde e Drajna de altadata, cand era in plina inflorire? Unde sunt conducatorii acestei comuni care vor sa faca ceva, nu doar sa-si sustraga "un mic ajutor"? Treziti-va, oameni buni!!!

Imagini

Strada Radu Șerban Voevod, Drajna de Jos 107190, România

Location

Deschis

Scris de: Invitat

Sesizare adăugată în categoria Sugestii

acum un an
Location

Înregistrat

Scris de: Administrator

Sesizare înregistrată.

acum un an
Location

Informat Departamentul Tehnic

Scris de: Administrator

Informat departamentul tehnic.

acum un an
Location

Închis

Scris de: Administrator

Închis

acum un an