Carosabil deteriorat #20. Rugaminte
Deschis    Înregistrat    Informat Departamentul Tehnic    În lucru    Închis   
Detalii

 Categorie: Carosabil deteriorat
  Adăugat: acum un an
  Număr înregistrare: 020
  Dată înregistrare: 06-05-2018
 Vizualizări: 198
 Latitudine: 45.259820139191035 Longitudine: 26.089224624633744

Descriere

Buna seara ! Numele meu este Roxana Agapie. Mama locuieste pe strada "Pe Varf". pentru a ajunge cu masina acolo trebuie sa urc pe strada Morii . Aceasta strada este foarte denivelata , are pietrisul scos si este foarte dificil de urcat in conditii optime. Va rog sa aveti in vedere si amenajarea acestei strazi (nivelarea, largirea eventuala a drumului , punerea de pietris daca nu este posibila asfaltarea). Va multumesc anticipat .

Imagini

DJ102B 38, Drajna de Sus 107194, România

Location

Deschis

Sesizare adăugată în categoria Carosabil deteriorat

acum un an
Location

Înregistrat

Scris de: Administrator

Înregistrat

acum un an
Location

Informat Departamentul Tehnic

Scris de: Administrator

Informat

acum un an