Carosabil deteriorat #25. Sesizare
Deschis    Înregistrat    Informat Departamentul Tehnic    În lucru    Închis   
Detalii

 Categorie: Carosabil deteriorat
  Adăugat: cu 10 luni în urmă
  Scris de: Invitat   Număr înregistrare: 025
  Dată înregistrare: 27-05-2018
 Vizualizări: 216
 Latitudine: 45.261103956605650 Longitudine: 26.090050745010330

Descriere

Buna ziua! Va rugam sa aveti in vedere Strada Morii din satul Ogretin, pe portiunea cuprinsa intre pod si varful pantei spre strada Pe Varf. Drumul este foarte deteriorat cu multe denivelari, cu pietrisul ridicat, ceea ce implica circulatia in conditii dificile pe portiunea respectiva. Va trimitem anexat fotografii. Va rugam sa aveti in vedere la lucrarile dumneavoastra de urbanism si aceasta strada. Va multumim!

Imagini

DJ102B 38, Drajna de Sus 107194, România

Location

Deschis

Scris de:

Sesizare adăugată în categoria Carosabil deteriorat

cu 10 luni în urmă
Location

Înregistrat

Scris de: Administrator

Sesizare Înregistrată

cu 10 luni în urmă
Location

Informat Departamentul Tehnic

Scris de: Administrator

Informat Departamentul Tehnic

cu 9 luni în urmă