Alimentare apă #31. Lipsa apa
Deschis    Înregistrat    Informat Departamentul Tehnic    În lucru    Închis   
Detalii

 Categorie: Alimentare apă
  Adăugat: cu 3 luni în urmă
  Număr înregistrare: 031
  Dată înregistrare: 10-07-2019
 Vizualizări: 28
 Latitudine: 45.250691045102340 Longitudine: 26.064354703613276

Descriere

Buna ziua! Si in data de 6.07.2019 şi 07.07.2019 pe Str. Sf. Dumitru pe partea stanga precum si la biserica Sf. Dumitru nu a curs apa absolut de loc! Tin sa precizez ca in vale si pe partea dreapta curgea garla...cineva a montat un robinet ceva...In plus a fost lipsa presiune apa pe conducta si aerul in schimb facea sa se invarta contoarul ca si cum se consumau 3 mc per sec. Am anuntat politia...am sunat pe cei de la apa ...nimic! Ce se intampla Domnii mei? Trebuie sa venim cu televiziunea pt a prinde pe cei vinovati? Eu inteleg ca unii platesc pe altii si au grija de curtile lor...dar nici asa sa lasi pe altii fara apa.... Nu mai spun ca de 3 luni am anuntat ce contoar am si nu am mai primit nici o factura de apa....Interesant nu? Si asta mai ales dupa ce am platit numai asa de control cca. 500 Lei la apa ca am avut scurgeri...aranjate!

Imagini

DJ100N 28, Făget 107190, România

Location

Deschis

Sesizare adăugată în categoria Alimentare apă

cu 3 luni în urmă
Location

Înregistrat

Scris de: Administrator

Înregistrat

cu 3 luni în urmă
Location

Informat Departamentul Tehnic

Scris de: Administrator

Informat departamentul tehnic

cu 3 luni în urmă