Dpt. Serviciu Tehnic #68. Lampa iluminat public defecta
Deschis    Înregistrat    Informat Departamentul Tehnic    În lucru    Închis   
Detalii

 Categorie: Dpt. Serviciu Tehnic
 Adăugat: cu 4 luni în urmă
  Număr înregistrare: 068
  Dată înregistrare: 12-12-2020
 Vizualizări: 60
 Adresă: Strada Alexandru Filipescu, Drajna de Jos 107190, România
 Latitudine: 45.219000451289320
 Longitudine: 26.049948558994300

Descriere

Lampa de pe stalpul din dreptul adresei Strada Alexandru Filipescu, nr 12, 14 nu mai functioneaza.

Imagini

Strada Alexandru Filipescu, Drajna de Jos 107190, România

Location

Deschis

Sesizare adăugată în categoria Dpt. Serviciu Tehnic

cu 4 luni în urmă
Location

Înregistrat

Scris de: Administrator

Sesizare înregistrată

cu 4 luni în urmă
Location

Informat Departamentul Tehnic

Scris de: Administrator

Informat departamentul tehnic.

cu 4 luni în urmă