Deșeuri #71. Natura si gunoaiele aruncate
Deschis    Înregistrat    Informat Departamentul Tehnic    În lucru    Închis   
Detalii

 Categorie: Deșeuri
 Adăugat: cu 2 luni în urmă
  Număr înregistrare: 071
  Dată înregistrare: 09-03-2021
 Vizualizări: 133
 Adresă: Strada Salcâmilor, Pițigoi 107190, România
 Latitudine: 45.219450113616380
 Longitudine: 26.061286256500250

Descriere

Buna ziua, Din nefericire, sesizarea pe care as vrea sa o fac nu este una favorabila. In ciuda faptului ca Drajna este o comuna foarte frumoasa, frumusetea acesteia nu se reflecta chiar in toate aspectele. In imaginile atasate se poate observa cate gunoaie sunt aruncate in mod iresponsabil in mijlocul naturii, mai exact pe malul raului Drajna. Din pacate aceasta nu este o exceptie, multe gunoaie fiind aruncate oriunde in natura sau in locuri publice. As vrea sa ajut la rezolvarea acestei situatii, daca dvs. considerati ca pot fi de ajutor intr-un mod constructiv. Chiar mi-ar placea sa existe o rezolvare pentru aceasta problema, deoarece comuna noastra merita sa ramana frumoasa in continuare. Pentru mai multe detalii sau intrebari despre aceasta sesizare, imi puteti scrie oricand. Multumesc! Calavie Mihaela,

Imagini

Strada Salcâmilor, Pițigoi 107190, România

Location

Deschis

Sesizare adăugată în categoria Curățenie/Reciclare

cu 2 luni în urmă
Location

Înregistrat

Scris de: Administrator

Sesizare înregistrată

cu 2 luni în urmă
Location

Informat Departamentul Tehnic

Scris de: Administrator

Sesizare trimisă la departamentul tehnic al primăriei Drajna.

cu 2 luni în urmă
Location

Informat Departamentul Tehnic

Scris de: Administrator

Modificat categorie.

cu 2 luni în urmă