Dpt. Serviciu Tehnic #78. Deseuri aruncate pe marginea raului Drajna, in proximitatea parcarii de la Casa David
Deschis    Înregistrat    Informat Departamentul Tehnic    În lucru    Închis   
Detalii

 Categorie: Dpt. Serviciu Tehnic
 Adăugat: cu 2 luni în urmă
  Număr înregistrare: 078
  Dată înregistrare: 24-10-2021
 Vizualizări: 182
 Adresă: Drajna de Jos, raul Drajna, proximitatea parcarii de la Casa David
 Latitudine: 45.256552000000000
 Longitudine: 26.076370999999995

Descriere

Am identificat numeroase deseuri aruncate in proximitatea parcarii aferente Casa David (cea de langa podul care leaga Plaiul de Drajna de Jos). Deseurile sunt la o distanta de aprox. 50-70 m distanta fata de pod. Este pacat sa vedem atatea gunoaie, avand in vedere ca zona are un potential turistic insemnat si cei care vin la Casa David vad astfel de gunoaie. Va multumesc mult!

Imagini

Drajna de Jos, raul Drajna, proximitatea parcarii de la Casa David

Location

Deschis

Sesizare adăugată în categoria Dpt. Serviciu Tehnic

cu 2 luni în urmă
Location

Înregistrat

Scris de: Administrator

Sesizare înregistrată.

cu 2 luni în urmă
Location

Informat Departamentul Tehnic

Scris de: Administrator

Informat departamentul tehnic.

cu 2 luni în urmă